2022. szeptember 18., vasárnap

Dióhéjban

Kedves Látogató!
Elindult intézményünk honlapja, ahol az óvodánk, bölcsődénkt életében történt eseményekről értesülhet. Íme dióhéjban az elmúlt egy hónap történései.
2022. nyarán elbúcsúzott óvodánk eddigi vezetője, Kozák Ferencné, aki hosszú éveken át állt intézményünk élén. Kívánunk neki hosszú,boldog nyugdíjas éveket! Az új vezető 2022. augusztus. 1-jétől, Hreskóné Angyal Szilvia.
Augusztus hónapban az önkormányzat segítségével megújultak az udvari játékok, az értékteremtő csoport tagjai "új ruhába öltöztették" a hintákat, mászókákat. Ezúton is köszönjük nekik a lelkiismeretes munkát! [képek]
2022. szeptember 1-jén négy óvodai és egy bölcsődei csoporttal indul a nevelési év. Reményeink szerint október elején elindulhat a második bölcsődei csoport is.